Ankara evden eve nakliyat firmamız her eşya için aynı tür paketleme işlemi yapmamaktadır. Eşya niteliğine ve koruma koşullarına göre bir paketleme yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz evinizin incelemesini yaparken sizlere paketlemenin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi verecektir. Sizlerde bu paketleme seçeneklerinden seçimler yaparak taşıma tipine karar verirsiniz. Paketleme işlemini profesyonel elemanlar tarafından yapılmaktadır. Paketleme işlemi eşyalarının en iyi şekilde korunması ve muhafazası için gereklidir. Eşya durumuna ve niteliğine göre eşyalarınız taşınmadan bir gün önce paketleme işlemi de yapılmaktadır. Paketleme işlemi alacağınız hizmet türüne göre değişiklik gösterebilir. Ankara evden eve nakliyat firmamız 4 değişik taşıma durumuna göre 3 değişik ambalajlama yapmaktadır. Tabi sizlerde bu ambalajlama ve paketleme hizmetlerimizden istediğinizi eviniz yada ofisiniz için uygulanmasını talep edebilirsiniz. Eşya taşınması ilk olarak yapılacak işlem olması ve taşımacılığın temeli olması nedeni ile paketleme ve ambalajlama oldukça önem taşıyan bir kriterdir. Paketleme Ankara evden eve nakliyat fiyatını da direkt olarak etkileyen en büyük faktördür. Bu nedenle eşyaya özgü paketleme oldukça önem arz eder. Bu da bu işlemi yapacak kişi yada kişilerin profesyonel olmasını şart koşmaktadır.

  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Paketleme

Ev ve ofislerin şehir içinde taşınmasında yapılan standart paketleme ve ambalajlama işlemidir. kaliteli malzeme kulanım ve eşya niteliğine göre paketleme yapılarak gerçekleşir. Paketleme malzemesinin bir kısmının geri dönüşünün olması değerlendirilmelidir

  • Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Paketleme

Türkiye’nin her noktasından başka bir noktaya komple ve evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiren Ankara evden eve nakliyat firmamız, şehirler arası taşınacak eşyaların yok ve uzun süreçli olarak paketlenmesi ve ambalajlanmasını da bu şartlara özgü materyal kullanarak gerçekleştirmektedir. Hareket halindeki araç içinde ortalama altı ile on saat kalacak eşyaların deforme olmaması ve diğer eşyalardan zarar görmemesi için eşyaya özel paketleme işlemi yapılmalıdır. Parça eşya taşımacılığında yapılan paketleme işlemi de bu sınıfa dahildir.

  • Uluslar Arası Eşya Taşıma Hizmeti için Paketleme

Ankara evden eve nakliyat firmamız Ülkemizden Diğer ülkelere gidecek olan her türlü malzeme ve ev eşyasının transferini üstlenmektedir. Böyle bir taşımada yapılacak paketleme işlemi şehirler arası paketleme işleminden bir kat daha fazla yapılmaktadır. Ek olarak her malzeme Türkçe ve İngilizce yada gideceği ülkeye özgü bir dil ile etiketlenmelidir. Bu etiketlemeden belirli kriterler göz önüne alınarak yapılmalıdır.

  • Eşya Depolama Hizmeti için Paketleme

Ankara evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının depolanmasını kısa ve uzun sürede üstlenmektedir. Depoda kalacak eşyaların taşıma kriterlerinin yanında koruma kriterleri göz önünde bulundurularak paketlenir. Mobilyalara özgü ilaçlı malzemeler, Yün, Deri, Pamuk tarzı eşyalar özgü paketleme malzemeleri, kırılacak, mutfak malzemesi, beyaz eşyaya uygun paketleme malzemesi olarak çok çeşitlilik göstermektedir. Tüm işlemlerde olduğu gibi bu hizmette profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

ankara evden eve nakliyat

Comment :