Ankara Onur Nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sizlere özel fiyatlar ile sunmaktadır. Kampanyalı olarak sunduğumuz Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa illerimize olan tüm evden eve nakliye işlemelerinde özel fiyatlar sizi bekliyor. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu bu yönlerde dönüşümlü olarak ev eşyalarının taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle masrafların azaltılarak sizlere olan dönüşlerimiz oldukça ekonomik olmaktadır. Özel nakliyat hizmetini bütçenize göre fiyatlarla almak mümkün.

Ankara İstanbul arası evden eve nakliyat hizmeti için bizi arayan müşterilerimize taşıma sistemimiz hakkında geniş bir bilgi verilmektedir. Bu bilginin içeriği taşımanın nasıl, ne şekilde ve zaman aralığı hakkında bilgi verilmektedir. Fiyatlandırma kısmında esnek tarih aralığına sahip iseniz evinizin taşınması oldukça iyi fiyatlarla sağlanmaktadır. Eşyalarınız ister İstanbul’dan Ankara’ya ister Ankara’dan İstanbul yönüne olması fark etmemektedir. İletişime geçtikten müşteri temsilcilerimiz sizlere sunacağı sorular ışığında bir ortalama fiyat söyleyeceklerdir. Bu fiyat eşyalarınızın görülmesi ile kesinleşir. Tüm bu işlemler sigorta kapsamı içindedir. Sigorta adınıza ait bir şekilde taşıma günü sizlere sunulur. Sigorta bedeli ortalama olarak elli bin Türk Lirası olarak sağlanmaktadır. İstediğiniz takdirde bu meblağ yükseltilebilir.

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kadrolu personelimiz ve donanımlı son model araçlarımız ile evinizin nakliyesi en iyi şekilde gerçekleşmektedir.

Özel fiyat tarifesi uyguladığımız illerimiz;

 

  • Ankara İstanbul arası evden eve nakliyat
  • Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
  • Ankara Bursa arası evden eve nakliyat

Diğer illerimize olan parça eşya taşıma ve komple ev eşyası taşıma işlemleri içinde bilgi ve fiyatlarımızı sorabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile taşınmak için sizlere bir telefon uzaklığındayız.

 

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

şehirlerarası nakliyat

Comment :