Ankara Onur Nakliyat kaliteli ve sonsuz iş bitirmeye odaklanmış bir firmadır. Ekip ve araç sayısının rahatlıkla yükseltip çok iş yapmak yada komisyonculuk yapmak gibi bir politikaya sahip değildir. Kaliteli ve uzman ekipler oluşturarak yapmış olduğu işlerin en iyisini arzulayan bir yapıdadır. Bunu son model nakliyat araçları ve tam donanımlı ekipleri ile desteklemektedir.

Evden eve nakliyat bizim için üç safhada değerlendirilir. İlk olarak bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere aktarılan bilgilerdir. Bu bilgiler ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile hem daha samimi hem de sizlerin istekleri doğrultusunda değişiklikler gösterecektir. Müşteri temsilcimiz sizlerin isteklerini göz önüne alarak bir taşıma planı sunar. Ve sizlere uygun bir nakliyat fiyatı sunulur.

İkinci safha da fiyatımız kabul görür ise işin resmiyete dökülmesi gerçekleşir. Tarih ve sizlere hizmet verecek ekip belirlenir. Taşıma tipide bu dönemde belirlenmiş olur. Taşıma günü ekibiniz ve sizlere ayrılan araç söylendiği saatte hizmetinizde olacaktır. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerçekleştikten sonra ekiplerimiz son kontrollerden sonra evden ayrılacaktır.

Üçüncü safha ise evinize tamamen yerleştikten sonra müşteri temsilcimizin sizleri arayarak taşıma işlemi hakkında sizlerden bilgi alır. İstek, dilek, memnuniyet, şikayet yada eksik olan işlerinizin kontrolü yapılarak tam memnuniyet sağlanır. Artık sizde Onur Nakliyat ailelerinden birisiniz.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

Comment :

×

Yorumlar kapalı.