Geniş araç filosuna sahip Ankara evden eve nakliyat firmamız istenildiğinde araçlarını kiralık olarak hizmete sunmaktadır. Şoförlü ya da Şoförlü elemanlı olarak sizlere ağır vasıta araçlarımızı kiraya vermekteyiz. İş ve işleve özel olarak kapalı kasa, acık kasa ve kayar perdeli kasa olarak çok çeşitli evden eve nakliyat araçlarımız bulunmaktadır. Özellikle fuar, konser, şenlik ve sergilerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyacağınız TIR, kamyon, kamyonet, pikap, dış cephe mobilya asansörü gibi nakliye araçlarını bizlerden kiralaya bilirsiniz. Taşımacılık alt yapımızın sağlamlığı ve bu hizmetleri birden fazla kişi yada kuruluşlara vermemize olanak sağlamaktadır. Araçlarımız modelli ve periyodik bakımlı araçlardır. Ankara evden eve nakliyat sektöründe de kullanmakta olduğumuz  araçlarımız körüklü özel süspansiyonlu araçlardır. Körüklü olmaları taşıyacağı aletlerin hassasiyetini bozmadan taşınmasını sağlayabilmeyi amaçlar. Özellikle elektronik ve hassas cihazların taşınmasında kullanılmaya özel araçlardır.Kapalı kasa araçlarımız her türlü hava faktörüne dayanıklı, korunaklı araçlardır. Araçlarımız tüm işlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de sigorta kapsamı altındadır.  Araçlarımız logolu yada logosuz olarak kiralayabilirsiniz. İstediğiniz takdirde araçlarımızın boyanmasını ve reklam amaçlı giydirilmesini sağlamaktayız. Ankara evden eve nakliyat firmamız Fuar taşımacılığı başlığı altında bu hizmeti uzun yıllardan beri yapması sizlere de fuar alanı ve fuar sırasında büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Ankara evden eve nakliyat firmamıza bu türlü taleplerinizi ilettiğiniz de sizlerden bazı bilgiler alarak genel bir planlama yaptıktan sonra sizlere geri dönüş sağlar. Yaptığımız çalışmalar ve olabilecek fiyat aralıkları sizlere sunularak onay alınmaktadır. Onay alındıktan sonra bir toplantı ayarlanarak taşınacak malzeme görülür. Taşınacak olan malzemenin görülmesi hem taşıma planının yapılmasını sağlar. Kaç metre küplük bir araç gereksiniminizin olduğu burada tam olarak tespit edilir. Her ayrıntı gözden defalarca geçirilerek hazırlanan raporumuz sizlere sunulur. Bu rapora vereceğiniz onay sonucu resmi olarak anlaşma yapılır. Fuar, konser yada buna benzer işlerde zaman aralıklarının uzun olması fiyat dengesinde önemli bir unsurdur. Uzun zaman dilinde yapılacak kiralamalar kısa döneme göre daha ucuza yapılabilmektedir. Bu hizmetlerin yanında Ankara evden eve nakliyat firmamız sizlere lojistik destek altında depolama hizmeti de sunmaktadır. Depolama hizmetini Ankara’da yapacağınız işlerinizde kullanmanız mümkündür. Diğer illerimizde anlaşmalı depomuz olmadığı için diğer illerimizde bu hizmeti maalesef yerine getirememektedir.

Uluslar arası fuar organizasyonlarına katılan kurum ve kuruluşlara da lojistik destek sağlamaktayız. Ankara evden eve nakliyat firmamız Dünyanın her yerine Fuar malzemelerinizi ulaştırmaktadır. Orada fuar bitene kadar sizlere lojistik destek sağlamaktadır. Yurt dışına ev eşyası taşımasını başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ankara evden eve nakliyat firmamız Uluslar arası taşımacılıkta da sizlere yardımcı olmaktadır. Kara ve deniz taşımacılığını için yetki belgesine sahip firmamız ile iletişime geçerek tüm eşya ve malzemelerinizi yurt dışına taşınması ve tekrar ülkemize geri getirilmesi konusunda sizlere yardımcı olacağız.

 

ankara evden eve nakliyat
ankara evden eve nakliyat

Comment :