Bundan fazla değil 15 yıl kadar geriye gittiğimizde hemen hemen herkesin kabusu haline gelmiş olan ev taşımasını hatırlıyoruz. Taşınmak için kamyon gerekli, kamyonu bulduktan sonra taşıyacak iyi elemanlar bulmak lazımdı. Tüm bunlar tamamlanınca işin kritik noktası olan eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama ve paketleme. Hatırlayalım her şey ne kadar zordu değil mi.

Tüm bileşenleri bir araya getirmek adeta halk deyimiyle “Deveye Hendek Atlatmak” deyimiyle özdeşleşebilir. Tabi bu zorluklar aynı zamanda işin stresiyle birleşince olay daha vahim bir hal almaktaydı. Birde tabi farklı kanallardan gelen elemanlar, kamyon sahibi yada evi taşıyan arasında bir anlaşmazlık olursa işte o zaman işler arap saçına dönerdi.

 

Şuanda ” Ankara Evden Eve Nakliyat ” hizmeti veren firmamıza ev taşıma ihtiyacı olan bir müşteri başvuruyor. Ardından ekibimiz yaptığı ön inceleme sonucunda işi komple bir şekilde ele alıyor.

Bu süreç içinde ev taşıtacak müşterimiz için yapacak sadece süreci takip etmek olacak. Başka bir şey yapmasına herek yok. Eşyalarınız konusunda deneyimli ekibimiz tarafından uygun malzeme kullanılarak ambalajlanacak. Bunlara eşyaların sökülerek parça haline getirilmesi de dahil. Diğer küçük ve orta hacimli malzemelerin paketlemesi yapılacak ve eşyalarınızın güvenliği sağlandıktan sonra taşıma safhasına geçilecek.

Eşyalar araca düzenli ve zarar görmeyecek bir şekilde yüklendikten sonra, gideceği yere nakledilir. Bu sefer süreç tersinden işleyerek araçların dairenize taşınması ambalaj ve paketlerin açılarak ilk halindeki gibi evin kurulumu, ardından da demonte olarak getirilen eşyaların tekrar montajıyla işlem tamamlanmaktadır.

Onur nakliyat olarak ankara evden eve nakliyat , eryaman evden eve nakliyat ve diğer tüm semtler için taşıma hizmetini uygun koşullarda ve ekonomik fiyatlarla sağlamamız için bir telefonunuz yeter.

0312 446 26 41

0533 411 47 54

ankara evden eve nakliyat

Summary
Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Ortaya Çıkışı
Article Name
Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Ortaya Çıkışı
Description
Günümüzde ise " Evden Eve Nakliyat " diye bir kavram türedi. Geçmişle günümüzü karşılaştırmak istiyorum. Yukarıda anlatmaya çalıştığım zorluklarla günümüzdeki taşıma hizmetini eşleştirmeye çalışalım. Ankara Evden Eve Nakliyat
Author