Ev eşyası depolama hizmeti tamamen yatırıma dayalı bir hizmettir.  Ankara evden eve nakliyat firmamız Gölbaşı ilçemizde bulunan ev eşyalarının depolanması ve korunması için özel yapılan ambarlarda depolanmaktadır. Ev eşyası depolama ünitemiz yirmi dört saat kameralı sistem ve güvenlik elemanları tarafından korumalı alan içindedir. Depolarımıza alınan her eşya sigorta kapsamındadır. Uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayırmakta olduğumuz zaman dilimlerinde eşyalarınızı sizin için muhafaza etmekteyiz. Depolarımız sadece eş eşyası depolamak için özel tasarlanmış alan ve bölmelerden oluşmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamız sizlerden gelen her türlü talebi karşılamak amacı ile depolama konusunda da büyük yatırımlara imza atmıştır.

Ev eşyası depolama ünitemiz doğal afetler göz önünde bulundurularak yapılmış bir yapının içinde muhafaza edilmektedir. Projeli bir şekilde yapılan depomuz eşyalarınızın en üst seviyede güvenliğini sağlamaktadır. Eşyalarınız size özel odalardan oluşan bölümde korunmaktadır. Bu odaların anahtarları yalnızca sizlerde bulunmaktadır. Ev eşyası depolama odalarımızın nem, sıcaklık, basınç gibi değerlerin kontrol edilmektedir. Düzenli olarak hava sirkülasyonu da yapılmaktadır. Yalıtımlı olan odalar yangından ve sudan etkilenmeyen malzemelerden oluşturulmuştur. Tüm bu önlemler dahilinde ayrıca ev eşyalarınız sigorta kapsamı altındadır. Eşyalarınız depolarımıza alındıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz zaman gelip kontrol edebileceğiniz ve içinden istediğiniz eşyayı talep edeceğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Tamamının bir bölüme değil eşya yoğunluğuna göre bir den fazla bölme kullanılır. Bu sizlerin istediğiniz eşyayı kolay almanıza da yardımcı olacaktır.

Ankara eşya depolama hizmetimiz için daha fazla bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bizlerden metreküp olarak alan talep etmekle beraber bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamanız durumunda müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Eksperlerimiz ev eşyası depolama ünitesine konulacak eşyaları yerinde inceleme mecburiyetindedir. Depo ihtiyacı için bizi aradığınızda müşteri temsilcilerimiz sizlerden aldığı bilgiler dahilinde bir fiyatlandırma yapar. Depolama fiyatları metreküp olarak sizlere sunulmaktadır. Ev eşyası depolama bölümüne alınacak eşyalarınızı özel bir paketleme evresi geçirir. Depoya alınacak eşyalarınızın paketlenmesi sürecini paketleme bölümünden inceleyebilirsiniz. Tam fiyatlandırmayı ve resmi işlemleri müşteri temsilcilerimiz sizlere sunacaktır. Depolama fiyatlarını eşya yoğunluğu, eşya niteliği ve depolama süresi etkilemektedir. Uzun süreli depolama fiyatlarımız kısa dönemlik yapılan kiralama göre daha makul değerler arasında olmaktadır.

Comment :