Ankara evden eve nakliyat firmamız gereksinim duyduğunuz alanlara kullanmakta olduğu eşya taşıma asansörlerini kiralama yöntemi ile hizmet sunmaktadır. Asansörlerimiz: Eşya, mobilya, yük, cam, inşaat malzemesi gibi birçok malzemeyi kolay ve ekonomik olarak yüksek katlara taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları dışında birçok sektörden bu konuda talep almamız bizleri asansör kiralama hizmetini sunmamızı sağlamıştır. Ankara kiralık asansör hizmeti için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Asansörlerimiz araç üstünde bulunup on yedinci kata kadar ulaşmaktadır. Operatörü ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Elimizde bulunan asansör periyodik bakımlı ve yük terslerinden geçen güvenilir asansörlerdir. Emniyet bizim için birinci sıradadır. Her türlü mekanik ve hidrolik aksam düzenli olarak kontrol edilip her gün kontrolü yapılmaktadır.

Ankara’da kiralık asansör hizmeti veren birçok firma olması bizim fiyat tarifelerimizde bir değişikliğe sebep olmamıştır. Bunun nedeni kaliteli ve sorunsuz iş gücümüze olan inancımız ve güvenimizdir. Asansörlerimiz bakımlı olmalarının yanında model olarak da üst seviye asansörlerdir. Sorunsuz kurulum, sorunsuz taşıma ve tam verim ile kısa zamanda sizler için büyük işler yapacaktır.

Ankara Asansör Kiralama

Comment :