Sigortalı Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız yapmış olduğu tüm taşımacılık işlemlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmektedir. Firmamız yaşanacak sorunlara önceden önlemler alarak hem müşterilerimizin hem de firmamızın sorunlar yaşamasını önlemektedir. Firma misyonumuz müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmeti şart koşmaktadır. İnsan etmeninin olduğu her alanda hata ve hataların olması öngörülür. Ankara nakliyat firmamız öncelikle bu hataların kaynağını ve nedenlerini göz önünde bulundurarak önlemler alır. Böylelikle daha iyi bir hizmeti sizlere sunma fırsatı yakalanmış olur. Sigortalı nakliyat hizmeti ile yaşanabilecek tüm sorunlarda sizlere acil ve kalıcı çözümle sunmaktayız. Sizlere tavsiyemi anlaşma sağladığınız nakliyat firmasına mutlaka taşıma işleminin sigortalı olup olmadığını ve meydana gelebilecek sorunların ne şekilde çözüme kavuşturulacağını öğrenin.

Ankara nakliyat firmamız taşıma esnasında oluşan küçük sorunları yerinde müdahale ederek sizlere çözümler üretmektedir. Meydana gelebilecek küçük hasarlar düzeltilme imkânı var ise aynı gün içinde yapılarak sizlere teslim edilir. Taşıma maliyetinin üstünde bir sorun gerçekleşmiş ise hemen sigorta şirketi aranarak sizlerin mağdur olması önlenmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde de sigorta hizmeti aynı şekilde gerçekleşmektedir. Şehirler arası nakliye işlemleri daha kapsamlı bir sigorta yapılmaktadır. Yolculuk esnasında meydana gelebilecek her türlü afet ve terör gibi konular sigorta kapsamına dâhil edilmektedir.

sigortalı nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara nakliyat firmamız asansörlü nakliyat hizmeti esnasında meydana gelebilecek sorunlar içinde aynı yolu izlemektedir. Sizlere hizmet verecek olan asansörlü araçlarımız kaza, düşme, devrilme gibi durumlar için sigortalanmıştır. Asansör üstünde bulunan muhtelif eşyalarınızda sigorta kapsamı içindedir.

Sigortalı Nakliyat
Oylama

Ankara Evden Eve NakliyatShare on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Tumblr0Digg this

Bir yant bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *